СХІДНИЦЯ

 

 

Знаходиться селище у Карпатах, на висоті 640 метрів над рівнем моря, в улоговині, що оточена високими горами, вкритими смерековими, сосновими та буковими лісами. Складовими оздоровчого потенціалу курорту є східницьке родовище лікувальних мінеральних вод. Характерною ознакою східницького родовища лікувальних мінеральних вод є те, що всі його джерела і свердловини функціонують в режимі самовиливу.

В Східниці наявні чотири типи мінеральних вод:

 

1. Слабомінералізовані води з підвищеним вмістом органічних речовин типу “Нафтуся”. Дж.№ 1, №3, №10, №5, №18, №1”С”, №25, №26.

 

2. Середньомінералізовані вуглекисло-гідрокарбонатні-натрієві мінеральні води. Дж. №2”С” - содова, №4 “С”.

3. Залізисті води. Дж. №13, №15.

4. Хлоридно-натрієві води з підвищеним вмістом брому (бромні води).

Мінеральна вода “Нафтуся” № 10, 18, 25, 5 використовується при наступних захворюваннях жовчового міхура, а саме:

- дискінезія жовчногог міхура;

- хронічний холецистит, хронічний холангіт;

- камінь жовчного міхура та протоків;

- захворювання печінки:

- хронічні гепатити А, В, С;

- алкогольні захворювання печінки;

- хронічні гепатохолецистити;

- оперованому жовчовому міхурі (ПХЕС).

Мінеральна вода “Нафтуся” № 3, 1С, 26, 1 - при захворюваннях сечовивідної системи:

- хронічні пієліти;

- хронічні пієлонефрити;

- хронічні пієлоцистити, хронічні цистити;

- камінь нирок та сечового міхура;

- цукровий діабет типу А, В;

- порушення обміну речовин (подагра, діатези);

- гінекологічні та урологічні захворювання;

 - простатит, аденома простати (1, 2);

Джерело № 2С, №4 — при захворюваннях гастро-дуоденальної системи:

- хронічні гастрити з підвищеною та нормальною кислотністю;

- хронічні гастродуоденіти;

- виразка шлунку та 12-п кишки;

- хронічні панкреатити.

Джерело № 13, №15 — при наступних захворюваннях:

- захворювання шлунку з пониженою та нульовою кислотністю, гіпоацидні, анецидні;

- атрофічні гастрити;

- анемія (залізодефіцитні);

- захворювання щитовидної залози;

- хронічні ентерити та коліти;

 - променева хвороба.  

Лікувально-оздоровчий комплекс «Київська Русь Східниця»

Чотирьохзірковий готель Східниці з лікувально-оздоровчими функціями «Київська Русь» запрошує на відпочинок в Карпатах та лікування гостей, бажаючих гарно відпочити та оздоровитись у мальовничому куточку північно-східних схилів Карпат, бальнеологічному курортному селищі Східниця.

Розташування: на в’їзді в один із кращих бальнеологічних курортів України - курорт Східниці "Київська Русь", на відстані до основних джерел мінеральних вод.

Розміщення: 59 комфортабельних номерів, серед яких:

•2 номери типу апартамент;

•12 номерів типу люкс;

•18 номерів типу напівлюкс;

•27 номерів типу стандарт.

Стандартний номер (SNGL – 5 номерів, DBL – 22 номери). Інтер'єр складається із меблевого гарнітуру, односпального ліжка (розмір 120 х 200 см )/двоспального ліжка (розмір 160х200см), килимового покриття. Має вихід на балкон. У номерах є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, кондиціонер, телефон, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, душову кабіну, унітаз і укомплектований феном, халатом, тапочками, рушниками та туалетною косметикою. Стандартні двомісні номери А і Б мають однакове облаштування, але відрізняються площею.  

Напівлюкс А (SLX) — всього 12 номерів. Великий номер, який складається з однієї житлової кімнати, має меблевий гарнітур, двоспальне ліжко (розмір 160 х 200 см) чи два односпальні ліжка (розмір 120 х 200 см), диван, килимове покриття. Номер має вихід на балкон. У номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Напівлюкс А мансардного типу (SLX)— всього 2 номери. Великий номер, який складається з однієї /двох житлових кімнат, має меблевий гарнітур, два односпальні ліжка (розмір 120 х 200 см) / одне двоспальне (розмів 160 х 200 см), диван, килимове покриття. У номері мансардне вікно. У номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Напівлюкс Б (SLX) — всього 4 номери. Великий номер, який складається з однієї житлової кімнати, має меблевий гарнітур, двоспальне ліжко (розмір 160 х 200 см), диван, килимове покриття. Номер має вихід на балкон. У номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Люкс (LX) — всього 12 номерів. Двокімнатний номер, має спальню з виходом на балкон і вітальню. Інтер'єр складається із меблевого гарнітуру, двоспального ліжка (розмір 160 х 200 см ), дивану, килимового покриття. У номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз, біде і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Апартамент (APT) — всього 1 номер. П'ятикімнатний номер, має три спальні: у двох з них мансардне вікно, в іншій — вихід на балкон, вітальню, кімнату для відпочинку, кухню. Інтер'єр складається з вишуканого меблевого гарнітуру у неповторному дизайні, двоспального ліжка (розмір 180 х 200 см), килимового покриття. За бажанням гостей, сніданок та вечеря можуть бути доставлені в номер.У номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi), два санвузли. Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз, біде і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою. Санвузол для гостей містить умивальник та унітаз.

Лікування: медичний центр є гордістю готелю "Київська Русь". Надає широкий спектр медичних послуг з використанням найсучаснішого обладнання та технологій, а саме: лабораторне обстеження біохімічних та гематологічних показників крові; аналіз сечі; ультразвукове обстеження внутрішніх органів; електрокардіографію; дуоденальне зондування; різноманітні фізіотерапевтичні процедури; газові ін’єкції з вуглекислим газом; гідроколонотерапію; гірудотерапію; озокеритотерапію; озонотерапію; гідролазерне зрошування ясен; інгаляції; лікувальний масаж; ін'єкції, інфузії, маніпуляції; стоматологічний кабінет; процедури гідропатії: душ Шарко; висхідний душ; гідролазерний душ; підводний душ-масаж, перлинні ванн з ароматерапією, вуглекислі ванни; спелеотерапію.

Харчування. В ресторані висококласні кухарі пропонують страви як національної і європейської кухні, так і дієтичні страви на будь-який смак. При потребі, для кожного гостя складається індивідуальне дієтичне меню.

 

Інфраструктура: медичний центр з власною лабораторією;  кабінет східної медицини, тайський масаж; ресторан, бар, караоке, більярд, барбекю; літня тераса, дитячий майданчик; салон краси, тренажерні зали; басейн, фінська сауна, інфрачервона сауна; дитяча кімната, кінотеатр, конференц-зал (до 30 місць); власний бювет мінеральних вод, які подаються з 6 джерел; власна автостоянка з відеонаглядом.

Вартість: від 300 грн./доба
 
Туристично-оздоровчий комплекс „ЗЕЛЕНИЙ БІР”
 
 

Розташування: знаходиться на висоті 630 метрів над рівнем моря. Поблизу Зеленого Бору знаходяться два джерела типу Нафтуся №25 та №26, які рекомендують вживати при хронічних пієлонефритах, циститах, гепатитах, холангітах, холециститах, після операції на нирки, сечокам'яних хворобах. Содова мінеральна вода призначається для лікування захворювань шлунка і кишечника. За допомогою залізистих вод досягається значний ефект у лікуванні променевої хвороби.
Лікування: озокеритолікування, водні процедури (підводний душ-масаж, перлинні і йодо-бромні ванни), фізіотерапія (УВЧ, солюкс, ампліпульс, електрофорез, магнітер), масаж, прийняття мінеральних вод.
Розміщення:                            
1-но кімнатні 2-во місні зі зручностями в номері.
2-во кімнатні 2-во місні покращені з усіма вигодами;
3-кімнатні 4 місні покращені з усіма вигодами
Харчування: 3 разове дієтичне у власній їдальні
Сервіс: масаж, прокатний пункт велосипедів, автостоянка.

Вартість: від 300 грн./доба

 

Готель «Респект»

СПА-Готель “RESPECT” розташований у мальовничому куточку Східниці, розпочав приймати гостей у травні 2010 року. У готелі функціонує 27 комфортабельних номерів з прекрасним видом на гори. Головна перевага відпочинку — це не лише близькість до всіх Східницьких джерел, а й власний бювет мінеральних вод на території готелю. До Ваших послуг - фахівці, що складуть для Вас індивідуальну програму оздоровлення, лікувальні процедури — гало-, озокерито- та велнес-терапія, СПА і басейн, прогулянки та екскурсії.
А якщо додати до цього вишуканий ресторан зі стравами української кухні та корисним меню - стає зрозуміло, що тут можна почерпнути здоров’я для тіла та спокій для душі і набратися незабутніх вражень для всієї родини.

Розміщення: 
Стандартний номер: ванна кімната, килимове покриття, міні бар, сейф, супутникове ТБ, TV, кондиціонер, інтернет, 2 телефони, фен, холодильник, халат, персональні тапочки, рушники, косметичний набір. 

Покращений стандартний номер: ванна кімната, балкон, коридор, килимове покриття, міні бар, сейф, супутникове ТБ, кондиціонер, Інтернет, 2 телефони, фен, холодильник, халат, тапочки, рушники, косметичний набір. 
Люкс: 2 кімнати, 2 балкони, коридор, ванна кімната, килимове покриття, м'яка частина, міні бар, сейф, супутникове ТБ, 2 TV, 2 кондиціонери, Інтернет, 2 телефони, фен, холодильник, халат, персональні тапочки, рушники, косметичний набір, чайний набір. 
Панорамний Люкс: 2 кімнати, панорамний балкон, коридор, 2 санвузли, біде, килимове покриття, м'яка частина, міні бар, сейф, супутникове ТБ, 2 TV, 2 кондиціонери, Інтернет, 2 телефони, фен, холодильник, халат, персональні тапочки, рушники, косметичний набір, чайний набір.
Апартаменти: вітальня з каміном, кухня, 2 спальні кімнати, панорамний балкон, ванна кімната, джакузі, килимове покриття, м'яка частина, міні бар, сейф, супутникове ТБ, 2 TV, 3 кондиціонери, Інтернет, 4 телефони, фен, холодильник, халат, персональні тапочки, рушники, косметичний набір, мийний набір, посуд.
Харчування: обід та вечеря становить 170 грн з дорослої особи та 85 грн - дитяче харчування (до 12 років). Можливе дієтичне харчування та за особистим замовленням по меню ресторану.
Інфраструктура: ресторан, СПА-центр, конференц-зал на 40 осіб.
Час заїзду: 14.00    Час виїзду: 12.00

Вартість: від 350 грн./доба


Лікувально-оздоровчий комплекс готельного типу "ДІ-АННА"


Розташування: ЛОК «ДіАнна» розташований в центрі бальнеологічного курорту Східниця безпосередньо поблизу джерел № 13,  на перехресті доріг що ведуть до с. Кропивник і Східниці, в 200 м від річки Східничанки. На подвір’ї корпусів «ДіАнни» органічно поєднані сучасні і традиційні класичні Прикарпатські стилі архітектури, що допомагає готелю гармонійно вписатися в місцевий пейзаж. 

Лікування: нирок, печінки; жовчних шляхів і жовчного міхура; панкреатитів, хронічних гепатитів, холециститів, холангітів;хронічних пієлонефритів і циститів.
Кабінети гідротерапії (підводний гідромасаж, циркулярний душ, гідробокс), підводне зрошення, консультації лікаря щодо прийому мінеральної води, кардіологічний кабінет.

Розміщення:
Корпус №3 (5 поверхів): 2-місні стандартні номери, півлюкси і люкси.
Корпус №6 (4 поверхи): 2-місні стандартні номери, півлюкси і люкси.
Корпус №7 (3 поверхи): 2-місні стандартні номери, люкси.
Корпус №8 (2 поверхи): 2-месні стандартні номери (3 номери), розважальний центр.
Загальна кількість номерів - 58.

В кожній кімнаті є душ, телефон, телевізор, холодильник, фен.  

Сервіс: масаж, тренажерний зал, більярд, теніс, сауна, стоянка, взимку прокатний пункт лиж та велосипедів, стоянка автомобілів.

Лікувальна база:
- консультації лікаря, діагностика, гідроколонотерапія, мікроклізми (масляні, трав’яні), магнітотерапія;
- масаж;
- водолікування (гідромасаж, пердинна ванна);
- фітотерапія;
- гідробокс з ефектом турецької бані;
- інгаляції;
- міостимулятор;
- прогрівання проектором;
- електрокардіограма;
- апарат "Друге серце".
- рефлексотерапія (су-джок), гірудотерапія (лікування п”явками), активна біорезонансна терапія.

Вартість: від 300 грн./доба

Відпочинковий комплекс "Санта-Марія"
 

Розташування: в 20 км від Трускавця у надзвичайно красивому місці Східниця, оточеному величними Карпатами, на висоті 600 метрів над рівнем моря. Поруч протікає річка Східничанка, наповнена надзвичайно прозорою гірською водою. З вікон готелю можна спостерігати мальовничі простори Карпат, а також побачити розміщення багатьох цілющих джерел, яких в околицях аж 38. Одним з найкорисніших по лікувальних властивостях є джерело №18, котре знаходиться безпосередньо біля готелю. 
Розміщення: Корпус №1 (3поверхи; 0 поверх: медичний центр, критий басейн; 1 поверх: рецепція, ресторан): номери категорії 2-місний стандарт, півлюкс, люкс.
Корпус №2 (3 поверхи; 1 поверх: тренажерний зал, більярд): номери категорії 2-місний стандарт, півлюкс. Корпус №1 и №2 з’єднані  критим переходом.
Шість однокімнатних стандартнів (мансардного типу): передпокій, стіл, кабельне телебачення (30 каналів), килимове покриття, шафа, сейф, холодильник, міні-бар, кондиціонер, телефон, комод, стільці, спальня з великим двоспальним ліжком або з двома розсувними ліжками, косметичний набір, фен, рушники, душ (гідробокс), площа 18-25 кв.м.
Вісім однокімнатних напівлюкс (мансардного типу): передпокій, стіл, кабельне телебачення (30 каналів), килимове покриття, шафа, сейф, холодильник, міні-бар, кондиціонер, телефон, комод, стільці, спальня з великим двоспальним ліжком або з двома розсувними ліжками, косметичний набір, фен, рушники, душ (гідробокс), площа 25 кв.м.
Oднокімнатний напівлюкс покращений (мансардного типу): передпокій, стіл, кабельне телебачення (30 каналів), килимове покриття, шафа, сейф, холодильник, міні-бар, кондиціонер, телефон, комод, стільці, спальня з двома розсувними ліжками, косметичний набір, фен, рушники, душ (гідробокс), площа 30 кв.м.
Сімнадцять Oднокімнатних двомісних напівлюксів: передпокій, стіл, кабельне телебачення (30 каналів), килимове покриття, шафа, сейф, холодильник, міні-бар, кондиціонер, телефон, стільці, комод, спальня з одним великим двоспальним ліжком або з двома розсувними ліжками, ванна, душ (гідробокс), косметичний набір , фен, рушники, площа 20-25 кв.м.
Oднокімнатний двомісний напівлюкс покращений: передпокій, диван, м'яке крісло, стіл, кабельне телебачення (30 каналів), килимове покриття, шафа, сейф, холодильник, міні-бар, кондиціонер, телефон, стільці, комод, спальня з двома розсувними ліжками, душ (гідробокс), косметичний набір , фен, рушники, площа 30 кв.м.
Три двокімнатні люкси (мансардного типу): вітальня: диван, м'яке крісло, килимове покриття, шафа, холодильник, міні-бар, стіл, стільці, кабельне телебачення (30 каналів), телефон, сейф. Спальня: одне велике двоспальне ліжко, шафа, комод, кабельне телебачення (30 каналів). Ванна кімната: ванна, косметичний набір, фен, рушники, сушарка. Передпокій. Площа 43-50 кв.м.
Дев'ять двокімнатних люксів: вітальня: диван, м'яке крісло, шафа, килимове покриття, холодильник, міні-бар, стіл, стільці, журнальний стіл, торшер (настільна лампа), кабельне телебачення (30 каналів), телефон, сейф. Спальня: одне велике двоспальне ліжко, шафа, комод, кабельне телебачення (30 каналів). Ванна кімната: ванна, косметичний набір, фен, рушники, сушарка. Передпокій. Площа 43-55 кв.м.
Двокімнатний люкс з каміном: вітальня: камін, м'який куточок, килимове покриття, холодильник, шафа, міні-бар, стіл, стільці, кабельне телебачення (30 каналів), телефон, сейф. Спальня: одне велике двоспальне ліжко, комод, килимове покриття, шафа, комод, стільці, кабельне телебачення (30 каналів). Ванна кімната: ванна, косметичний набір, фен, рушники, сушарка. Передпокій. Площа 75 кв.м.
Харчування: в ресторані 
Лікування:
-Захворювання ендокринної системи. 
Порушення обміну речовин:
 ожиріння; цукровий діабет ІІ типу; цукровий діабет І типу в стадії компенсації; діабетична ангіопатія.
-Захворювання нервової системи:
Захворювання периферичної нервової системи: неврити; поліневрити; радикулоневрити; радикуліт; люмбалгія; остеохондроз хребта з корінцевим синдромом; невралгія; ішіалгія; плексити.  
Захворювання вегетативної нервової системи: синдром вегетативної дисфункції (вегетосудинна дистонія, нейроциркуляторна дистонія);  неврози; неврастенія; астеноневротичний синдром; синдром хронічної втоми; синдром головного болю; дратівливість.
-Захворювання опорно-рухового аппарату: 
Захворювання суглобів (артрити) і хребта: поліартрити; артрози; остеоартрози; подагра; остеохондроз; сколіоз.
Захворювання кісткових тканин: наслідки перелому кісток.
Захворювання м'яких тканин, скелетних м'язів, сухожиль: міозит; міалгія; тендовагініт; фіброзит; епікондиліти; стілоідіти; контрактура.
-Захворювання органів дихання і ЛОР-органів;
-Захворювання шлунково-кишкового тракту та гепатобіліарної систем: хронічні гастрити; рефлекс-езофагіти; гастродуоденіти; виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії ремісії; хронічні коліти, ентероколіти; цироз печінки в стадії компенсації; хронічні гепатити; холецистити; холангіти; панкреатити; дискінезія жовчних шляхів і жовчного міхура; жовчно-кам'яна хвороба в стадії ремісії; постхолецистектомічний синдром; алкогольне захворювання печінки; спайкова хвороба органів черевної порожнини; хронічні запори; гастроптоз; функціональний розлад кишечника; постгепатитний астено-вегетативний синдром.
-Урологічні захворювання:
Хронічні запальні захворювання нирок і сечовивідної системи, передміхурової залози: хронічний пієлонефрит; хронічний цистит; сечокам'яна хвороба; фосфатурія; оксалатурія.
Хронічні запальні захворювання чоловічої статевої сфери: хронічний простатит.

Лікувальні процедури:
- питне лікування (мінеральними водами типу «Нафтуся» (джерела № 18, 3), і гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвими водами типу «Боржомі» (джерело № 2 - c)),
-апаратна фізіотерапія: електрофорез; електрофорез з медикаментами; магнітотерапія; магнітотерапія з бішофітом; ультразвуковая терапія; ультрафонофорез; ультрафонофорез з бішофітом; УВЧ терапія; ампліпульстерапія; ультразвукова терапія з бішофітом; тубус-кварц терапія;дарсонвалізація; вакуумний масаж; терапія апаратом «Биопротон»; терапія апаратом «Биопротон» з бішофітом; релакс-ліжко «Nuga Best»; пресорний лімфодренаж.
-бальнеолікування (підводний душ-масаж; перлинна ванна; комбінований гідромасаж).
-інгаляційна терапія;
-масажний кабінет;
-озокеритотерапія;
-ентеральна оксигенотерапія;
-лабораторна діагностика. 

Оздоровчий відпочинок для дітей (з будь-якого віку)
Основними показаннями для оздоровлення дітей є: дискінезія жовчовидільних шляхів, холецистити, холангіти, панкреатопатія, ацетонімічний синдром гастродуоденіта, порушення моторики кишечника, пієлоніфрити, цистити, нетримання сечі, вроджені вади сечовидільної системи, сечові діатези. Крім того, успішно лікуємо дітей з ослабленим імунітетом, які часто хворіють на простудні захворювання верхніх дихальних шляхів, риніти, синусити, алергію в різних її формах, анемію.
Згідно з  медичним свідченням і призначеням лікаря, дитина від 2-3 років і старше може отримувати необхідний курс фізіотерапевтичних, бальнеологічних процедур, курс масажів, інгаляції, спелеотерапії. 
Інфраструктура: тенісний корт, сауна з басейном, тренажерний зал, більярд, відкритий басейн, дитячий майданчик і дитяча кімната, картинна галерея, бібліотека, літні альтанки, автостоянка, Wi-Fi, ресторан і бар. 

Вартість: від 350 грн./доба

 
 

        

 

Галерея:

Контакты:

Tелефон: (096) 822 06 39 - Яна
Tелефон: (098) 533 68 98 - Виталий
Tелефон: (068) 319 15 36 - Катя
Украина г. Светловодск
ул.Ленина, 106
email: janatour77@yandex.ua
vitalick.vit-ger-2010@yandex.ua

О нас:

 Рады приветствовать Вас на нашем сайте! Мы надеемся, что здесь Вы сможете найти для себя именно то, о чем так долго мечтали! Наша фирма, прежде всего, специализируется на организации экскурсионных туров по Украине и отдыхе на морях. Мы предлагаем на Ваш выбор только лучшие и проверенные маршруты – от однодневных экскурсий, до активных туров!