8 Березня у Карпатах.

Замовити тур: 096-822-06-39, 095-427-75-86.

Маршрут: Кременчук- Каменец Подільский-Хотин-Яремча-Буковель-Коломия-Чернівці - Кременчук

Тривалість туру: 3 дні.

Вартість тура: від 3100 грн.

Виїзд: 07.03.2019р.

Час виїзду: 18:00. - Кременчук (автовокзал).

Карпати - це місце, де серед казкової краси білосніжної природи, на вершині гори весь світ опиняється біля Ваших ніг. Чудовий момент для освідчення в коханні...

Відправляйтесь у засніжені та романтичні Карпати на День 8 Березня.

1-й день:

І, нарешті, Кам'янець-Подільський – одне з найдавніших міст України, районний центр Хмельниччини. В ньому знаходиться заповідник „Кам'янець”: Старе місто, оточене рікою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність та унікальність міста – у гармонійному поєднанні ландшафту та середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам'янець-Подільського не має рівних у Європі. В цілому у місті нараховують 175 будівель – пам’ятників архітектури. За цим показником Кам'янець-Подільський займає третє місце в Україні після Києва і Львова.

Екскурсія починається з огляду Старого міста. Тут розташовані Руські ворота, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні башти, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші. За цим – екскурсія до Замку. Спочатку на нас очікує захоплююча оповідь про Кам'янець-Подільську фортецю та відвідання музеїв на її території. А після цього Ви зможете отримати насолоду від„середньовічних” розваг – постріляти з луку, викарбувати монету, виконати гравюру. На пам’ять про дивовижне місто – безліч сувенірів, вироби народних майстрів або ж антикварних раритетів. Відпочити після тривалої прогулянки можна в одному з ресторанчиків, де готують смачно й за прийнятними цінами.

Відстань між трьома основними об’єктами нашої поїздки не є великою, її можна здолати на екскурсійному автобусі, не дуже втомлюючись. Тим більше, що краєвиди з вікон тішать погляд, залишаючи приємні враження про цей чарівний край. Інформація, що дається на шляху, допоможе уникнути нудьги у дорозі. Екскурсовод знає масу легенд, цікавих історій про життя відомих осіб, історичних фактів та із задоволенням розповість Вам про це.

Приблизно у 20 км від Каменця-Подільського розташувалася Хотинськая фортеця – грандіозний середньовічний замок з п'ятдесятиметровими монолітними вежами. Живописний край на березі Дністра, в якому знаходиться замок, що став гордістю світової архітектури, приваблює не лише туристів, любителів фортифікаційних споруд, але й кінорежисерів.

Саме тут знімали картини «Тарас Бульба» «Три мушкетери» «Баллада про доблесного лицаря Айвенго» та ін.

Переїзд в Яремчу.Заселення в готель.

2-й день:

Сніданок.

10.00 збір в автобусі.

Яремча-Перлина Карпат.

Яремче — місто розташоване у долині річки Прут, у мальовничій місцевості. Неподалік від центру Яремче знаходиться водоспад Пробій. Його висота становить 8 метрів. Над водоспадом перекинуто оглядовий міст, на якому можна спостерігати чудову панораму каскадного водоспаду. Поруч розташований дерев'яний ресторан "Гуцульщина", який збудований без жодного цвяха та популярний сувенірний ринок з різноманітними місцевими виробами.

Оглядова по місту.

Вольєрне господарство (олені,косулі,дикі кобани,.озеро)- 10 грн

Памятка архітектури ресторан « Гуцульщини.»

Водоспад «ПРОБІЙ» на р. Прут.

Міст висота якого 28-метрів.

Сувенірні ринки

Скелі Олекси Довбуша.

Новий музей « Мініатюри»( по бажанню за доплату дор.-30грн,дит.-15грн)

Повернення в Яремчу.

Вільний час .Вечеря.

3-день:

Сніданок.

09.00 Зустріч в автобусі.
Екскурсія до Коломиї- Центру гуцульського мистецтва

Приїзд в Коломию.Прогулянка по центру міста, яке за останні роки перетворився в один з туристичних центрів Прикарпаття.Тут щорічно проходять фольклорні фестивалі.Візитною карточой Коломиї є музей Писанка, побудований у формі розписного яйця, музей має у своїх експозиціях більше 1,5 тис. писанок, а у фондах більше 12 тис. експонатів з різних регіонів не тільки Україні, а й світу.


Коломийські вулиці, на яких збереглася бруківка кінця 19 ст., Пам'ятають і заклики Великого Каменяра, і золотий голос Соломії Крушельницької, і чарівну музику композитора Кос-Анатольського.Відвідування музею Писанка.Екскурсія по музею.

Побувайте у Парижі, не покидаючи Україну. Чернівці недарма називають маленьким Парижем. Адже шарм давнього міста зачарує і перенесе в уяві у романтичні закутки міста кохання.

Обід.
Виїзд на оглядову екскурсію по м. Чернівці.Старе місто: його вулиці та площі, унікальні споруди і дивовижні пам'ятки архітектури другої половини 19 ст.Площа Центральна з міською ратушею (1847 р.), Театральна - з незвичайним архітектурним ансамблем будівель, площі Філармонії і Турецька ... Вузенькі вулички, викладені бруківкою, затишні маленькі кафе - все це Чернівці, древні і сучасні.

Ви побачите одну з унікальних творінь геніального чеського архітектора Йозефа Главки - колишню резиденцію буковинських митрополитів, нині - Чернівецький національний університет.

Після закінчення екскурсійної програми

Виїзд в Кременчук.

Вартість туру – від 3100 грн.

До вартості входить:

· Проживання

· сніданків - 2, вечеря-2

· екскурсії за програмою·

· трансфер туристичним комфортабельним автобусом єврокласу

· страхування

· робота екскурсоводів та керівника групи

До вартості не входить:

· обід в ресторані - 90 грн.(орієнтовно)

· Купання в чанах (Яремча) – 80 грн.(орієнтовно)

· Особисті витрати

· Вхідні квитки

Компанія має право змінювати кількість, порядок та час экскурсій чи змінювати їх на рівноцінні або класом вище. Фірма не несе відповідальності за погодні умови, затори на дорогах, поломку орендованого транспорту.


Замовити тур:

096-822-06-39,

095-427-75-86,

097-096-80-81.


facebook
facebook

Галерея:

Контакты:

Tелефон: (096) 822 06 39 - Яна
Tелефон: (098) 533 68 98 - Виталий

Украина г. Кременчук Автовокзал, ул.Воровского (Театральная) 32/6, 2-й этаж оф.№2
email: janatour77@yandex.ua
vitalick.vit-ger-2010@yandex.ua

О нас:

 Рады приветствовать Вас на нашем сайте! Мы надеемся, что здесь Вы сможете найти для себя именно то, о чем так долго мечтали! Наша фирма, прежде всего, специализируется на организации экскурсионных туров по Украине и отдыхе на морях. Мы предлагаем на Ваш выбор только лучшие и проверенные маршруты – от однодневных экскурсий, до активных туров!

1
ucoz шаблоны